RITUÁLY A ČAROVNÁ ODPOLEDNE

Dlouho jsem zvažovala, zda mám čarovná odpoledne, rituály vůbec zařadit do nabídky služeb, ale jelikož od vás dostávám stále častěji na toto téma dotazy, zda by to bylo možné, tak ANO, již by to bylo možné.

Je dobré ale vědět, co to ten rituál vlastně je:

Rituály nás provází po celou lidskou historii, propojují nás s tím, co je větší než my. Život, smrt, cykly přírody. Rituál pomáhá vystoupit z každodenní rutiny a obohatit náš život prožitkem, emocemi, ať už o samotě, nebo v propojení a sdílení s ostatními. 

Rituál přináší nové začátky, vytváří léčivé pole a krásné hojivé vibrace, neboť obsahuje záměr a léčení svých stínů. Nabízí nám podporu, sílu a impuls pro změnu v našem životě. 

Jistě Vás nyní ale nejvíce zajímá, co si představit pod pojmem čarovné odpoledne?

Chcete si začarovat, udělat si nějaký rituál? Nevíte jak na to? Právě toto vám nabízím.

Magické odpoledne bude časem, kdy se budu věnovat pouze Vám (jednotlivě) nebo velice malé skupince lidí ideálně max.3   

Na datu a hodině Vašeho čarovného odpoledne se dohodneme předem, protože budeme potřebovat jednak ideální čas (správnou fázi měsíce, den atd.,) a také tomu musím věnovat určitou přípravu.

OPRAVDU TO NEJDE ZE DNE NA DEN!

Budu vaší průvodkyní rituálem, vy si budete svojí vlastní energií "čarovat" na svůj záměr, já budu jen vaší podporou a základním vedením.

Jestliže tady máte pocit, že je ve vašem životě něco špatně, že nemůžete najít tu správnou cestu, že se nějak odkláníte od svých cílů a snů, pak je na čase s tím něco udělat.

Vše potřebné k tomu, aby se vše změnilo, máte na dosah.

Nabízím tyto možnosti na provedení rituálu :

RITUÁLY

Máte možnost volit rituály na téma hojnosti a prosperity, lásky a vztahů, sebelásky,  stínové rituály,  ochranné a zvratné,  rituály na přání,  novinkou je  Dračí rituál. 

A mnoho dalších, je možné uskutečnit po dohodě a po konzultaci se mnou na dané téma.

Rituál vytvoříme přímo Vám na míru.

Neslibuji a ani nemohu slíbit zázrak, to jistě ne, ty neumím! Je to spíše o vaší duchovní práci na sobě. 

Ale mohu být vaší poradkyní v této oblasti a očekávat pak můžete, že dosáhnete sebe přijetí, že se dokážete odpoutat od minulosti, že pochopíte třeba podstatu problému, že začnete jasněji vidět sama sebe, že se budete jinak vnímat, dosáhnete odpuštění a dokážete třeba znovu přijmout lásku.

CENA za jeden rituál na míru:

je 1.000,- Kč 

 (čas je velice individuální, ale cca 30 - 60 minut.)

CENA ODPOVÍDÁ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI  A ZAHRNUJE:

- přípravu na rituál (Některé rituály vyžadují přípravu, výrobu a očištění pomůcek v určité    měsíční fázi, kdy se tedy vašemu rituálu musím věnovat již dopředu.)

- pomůcky, vše potřebné, co budeme potřebovat k práci (Pokud by rituál vyžadoval něco speciálního,  cena rituálu by pak byla vyšší, ale vždy jen po dohodě a vždy se dozvíte dopředu, abyste se mohli rozhodnout. Tato varianta se stává opravdu jen zřídka a jen při hodně speciálních  rituálech na míru.)     

- čas a moji energii, kterou vám věnuji jako vaše průvodkyně rituálem

Hodně často se ptáte na to, zda se dá spojit výklad karet s rituálem.

Ano, dá se to. Vhodná doba je po ukončení rituálu. 

CENA VÝKLADU JE PAK ZVÝHODNĚNÁ  500,-Kč/hod

    JE POTŘEBA NAHLÁSIT PŘEDEM! 

Pokud chcete zkusit něco nového, zažít mystické a klidné odpoledne, pak Vás moc ráda přivítám u sebe v pracovně, kde se Vám budu věnovat.