INFORMACE K TAROSKOPU OBECNĚ

NOVINKA !!! AKTUÁLNĚ !!!

S ohledem na situaci, která se  tento rok děje - COVID, a která ochromila absolutně všechny  na celém světě,  to je TA  hojně zmiňovaná transformace,  jsem se rozhodla  vést tento typ rozkladu úplně jinak, než  v minulých letech.

Letos jsem zjistila, že vlastně vše, co se dělo v době „vypnutí“ se v taroskopu neukázalo – jasně, bylo vypnuto, teď to zpětně chápu, ale vše se začalo projevovat s odstupem. Tedy alespoň podle  zpětných vazeb.

Usoudila jsem, že  pokud se dívám na vývoj tohoto problému, že je prostě blbost a zbytečnost vést aktuální  taroskop na rok 2021 po staru, po měsících, ale  vytvořila jsem pro vás  novou formu tohoto výkladu, která se bude zaměřovat v tom konkrétním roce na životní oblasti  ( ale nebude uváděn konkrétní časový údaj), protože  potřebuji docílit co nejkomplexnějšího rozkladu. 

Výklad bude možná pro vás ještě výhodnější,  neboť informace, které dostanete, půjdou více do hloubky.

Vytvořila jsem pro vás tedy s láskou úplně nový typ ročního rozkladu.

Výklad bude nově  tvořen tedy těmito oblastmi:

Vy v roce 2021 + numerologie

( kde bude i numerologická  část vašeho data narození v konkrétním roce – to je další novinka,kterou ještě nikdy   mé taroskopy neobsahovaly.    )       

Pozitiva  roku 2021

Negativa roku 2021

Vztahy

Kariéra

Kondice a zdraví

Vaše lekce tohoto roku

Rada pro tento rok

O co máte usilovat tento rok

 

A nyní již obecné informace, které potřebujete o taroskopu vědět.   

Tarotový horoskop je velký výklad, určený  vždy přímo pro konkrétní osobu. 

Poslední dobou  stále častěji přicházejí otázky typu: 

1) Jak to, že se zmiňuji o pracovních potížích, o  potížích ve vztahu, o tom či oném,  když  se klientům nyní zdá,  že se jich to netýká, že mají bezva stálou práci, že mají super vztah, že nemohou třeba již otěhotnět atd, atd.

2) Dalším tématem otázek je, že se klientům zdá, že  se některé situace v roce opakují, nebo že s kamarádkou mají podobné výklady.

Dovolím si tedy  trochu to ujasnit.

Toroskopy jsou  vždy zpracované pro danou osobu, karty se tahají jen pro konkrétního člověka, na základě data narození  a vypočítavají se karty roku atd.. (Je to velký rozklad karet, není to astrologické zpracování !)

Jde o to , že každoročně zpracovávám nově všechny aspekty karet s ohledem na rok, na jeho vibrace apod. 

U všech karet,  reaguji a  upozorňuji klienty na všechny možnosti, radosti i úskalí, která je mohou potkat a dávám i radu karet, jak se v tom daném případě nejlépe zachovat. 

Ale radu je vždy dobré chápat tak, že karty radí, tak, aby to pro klienta bylo nejlepší.  Takže někdy i  odchod od partnera či doporučení na změnu práce, může být ve finále výhoda, ale klient to nechce slyšet , brání se informaci a má z výkladu negativní pocit, pocit, že mu snad karty chtějí ublížit.

A to, že se to opakuje dvakrát za rok, někdy i vícekrát. Jednoduše  třeba i proto, že máme sklony dělat stále stejné chybičky pořád dokola.

A dále,  některé karty jsou si  významově podobné a liší se třeba jen v  pár maličkostech, v konkrétních situacích,  ale to je vždy   v textu vidět. Určitě nemůžete číst přímo v jednom osobním horoskopu dvakrát to samé, to by nešlo. A pokud se vám to tak zdá, doporučuji si přečíst opravdu pořádně. 

Pokud ale zpracovávám  výklady v rámci rodin, je jasné, že se některé situace  budou shodovat, jste propojeni, ale aby měl někdo úplně shodné, to se nestává. Jen málokdy, ale opravdu málokdy se stane, že  vyjdou stejné karty, ve stejném postavení.  Je to ale výjimečně a spíše vzácné, nicméně se to může stát. 

Uvědomte si, že osobní tarotový horoskop je prostě osobní. A není  dobré ho dávat číst širokému okolí, všem kamarádkám apod. Lidé nejsou vždy jen dobří a taroskopu je možné zneužít. Proto je OSOBNÍ! Sms také nedáváte číst všem, ne?

Jasně, že v rámci rodiny je to něco jiného, ale i přesto, nemusí všichni vědět vše.

Dále velmi důrazně doporučuji, aby si  výklad karet  objednával jen ten, kdo je opravdu schopen a připraven  slyšet pravdu a někdy i nemilé věci. Protože  život není jen růžový a já vždy čtu jen to, co vidím, nic nejde přikrášlit a číst záměrně jinak, abych náhodou někomu neublížila, to opravdu nejde.


Dále je prosím třeba brát  to, co čtete v taroskopu,   ne jako dogma, ale jako možnou cestu a vývoj toho co se stane, a právě proto je v taroskopu hodně moc rad,  je vždy vidět, co se může stát, co  vás bude ovlivňovat, co  je dobré či špatné a na co si dát pozor.

Obsahuje  výše zmíněné rady, jak situace  například zmírnit,  jak naopak upevnit atd. 

 

Znovu tedy opakuji,  že  se velice často stává, že si klient myslí, že jako člověk nemůže dělat nic, že je vše jen věcí osudu,  a že se proto musí  podvolit všemu, co přijde. A to  je velký omyl ! Takový výklad do budoucnosti nabízí člověku věci tak,  jak by přišly, pokud by on sám zůstal pasivním pozorovatelem vlastního života.

Ve chvíli, kdy ale klient  nějak sám aktivně zasáhne, pak se budoucnost mění.  Výklad karet Vám vždy  nechává  možnost svobodné volby, nikdy  neomezuje vaši svobodnou vůli.  Máte volnost !

A aktivní zásah je možný opravdu v každém okamžiku.