MAGICKÁ, SPIRITUÁLNÍ PÉČE

Jestliže máte pocit, že je ve vašem životě něco špatně,  že nemůžete stále najít tu svoji životní cestu, že se odkláníte od svých cílů a snů, pak  je na čase s tím něco udělat.

 

Vše potřebné k tomu, aby se vše změnilo,  máte na dosah.

Protože věřte, že v životě můžeme co chceme, to jen my sami si programujeme to, že něco nejde, že nemůžeme.

Ale pokud chceme, dokážeme.  Důležitá je víra, úsměv a snažit se.  Je nutná akce,  samo to nejde,  ale stačí udělat krok a  jde to.

Abychom toto vše pochopili, je třeba mnoho práce,  je za tím vším dlouhá cesta a je to o spojení se s přírodou. Je zapotřebí pokora, slušnost,  lidskost, úcta.

A hlavně je důležité  očistit své ego.

Pracovat na sobě, proto, že to sami chceme. Musíme vesmíru ukázat, že jsme dobří,  pokorní, že věci děláme od srdce a s láskou.

Pak můžeme opravdu vše.

Nesmíme zapomínat , že duše sídlí v srdci!

Někdy se stane, že nás přemůže strach,  negativní emoce. (Takže  prosím, uvědomte si, že strach ještě nikdy nikomu štěstí nepřinesl.

Ale někdy  má člověk pocit, že na to sám nestačí. Proto jsem se rozhodla po dlouhé úvaze pro vás zařadit  novou službu :

 

MAGICKOU  SPIRITUÁLNÍ PÉČI - PORADNU

Důležité je vědět to, že magie  není nic jiného než práce s energií, a tak není třeba se jí bát. Jde jen o to ji správně využívat.

Vesmír totiž  nabízí  plno božské energie a  vypisovat zde , jak to funguje, nelze. Věda to nedokáže vysvětlit, ale přeci všichni víme a každý někdy v životě zažil něco, co vysvětlit neuměl a ví, že to bylo něco mezi nebem a zemí.

To vše máte na dosah. Ale jak jsem psala výše, chce to víru, pokoru a úctu a hlavně vaši aktivní účast. Bez toho pak  všechno snažení není k ničemu.

Neslibuji a ani  nemohu slíbit zázraky, ty neumím!  Je to spíše o vaší duchovní práci na sobě, ale mohu být vaší  poradkyní v této oblati a očekávat pak můžete , že dosáhnete sebepřijetí,  že se odpoutáte od minulosti,  že pochopíte třeba podstatu problému,  že začnete jasněji vidět sama sebe,  že se  budete jinak vnímat,  dosáhnete odpuštění  a dokážete třeba znovu přijmout lásku.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V mé pracovně  jsou pro vás k dispozici  i  podpůrné "magické" potřeby,  které si můžete zakoupit.  

Doporučím a pomohu s výběrem nejvhodnějšího.