PRAVIDLA PORADNY

10.02.2012 18:42

PRAVIDLA PORADNY - PROSÍM RESPEKTUJTE TATO PRAVIDLA! 

Na dotazy, které nebudou obsahovat potřebné údaje  (jméno a datum narození)anebo na stále se opakujíci dotazy v kratších termínech ,než jsou tři měsíce, nebudu a ani z časových důvodů nemohu odpovídat!   

Dotazy v poradně zpracovávám většinou 1 x týdně a to nejčastěji v pátek. Dotazů je mnoho, a tak prosím o trpělivost. Pokud Vám během jednoho týdne nedojde odpověď, připomeňte se. 

Pokud budete chtít svůj příspěvek v poradně ihned smazat, musíte mi to prosím napsat, neboť  dotazy v poradně mažu průběžně !!!

O PORADNĚ : 

Dotazy 1 x za 3 měsíce - toto opratření je zavedeno z časových důvodů, dotazů je mnoho.

Vyhrazuji si právo opětovně neodpovídat lidem a nereagovat na žádosti o výklad osobám, kterým jsem v poradně odpověděla na jejich četné  dotazy  a nestála jsem jim ani za to..aby poděkovali. Toto považuji jen za zneužití mé dobré vůle a těmto lidem na jejich další dotazy odpovídat nebudu.

Děkuji za pochopení.. a všem svým "slušným" klientům  děkuji za jejich přízeň       

Nabízím Vám možnost 1 x za  3 měsíce napsat do poradny dotaz, jednu konkrétní otázku, na kterou potřebujete znát odpověď. Popsat svůj problém,situaci, se kterou potřebujete pomoci (nezapomeńte, že ...čím více informací k problému sdělíte, tím přesněji Vám karty odpoví)  a dostanete stručnou odpověď. 

Pište do poradny prosím jen jednu otázku, ne pět otázek v jednom dotazu, neboť na tolik  otázek v rámci poradny odpovídat opravdu nelze.

Abych  mohla na Váš dotaz odpovědět, potřebuji znát  Vaše jméno a datum narození (pište prosím celé jméno, ne přezdívky a ne jména vymyšlená, neboť potom by byl výklad  nepřesný..mě nemusíte  zkoušet..!! Vy jste se rozhodli karet zeptat, je to Vaše přání a Vaše volba) 

(z časových důvodů není možné více dotazů ...1 klient = 1x dotaz/ za 3 měsíce)                              

V poradně se snažím  vyřizovat a zasílat průběžně odpovědi na každý dotaz, ale z časových  důvodů prosím o trpělivost, dotazů je mnoho. 

Pokud by jste měli zájem a chtěli svůj problém, svoji situaci  více a podrobněji  rozebrat,  je nutné se objednat na osobní konzultaci nebo zažádat o výklad po e-mailu.

V poradně nelze řešit rozsáhlé a složité  výklady, ty je třeba řešit v placených službách.

V poradně nelze odpovídat na dotazy : ( a výjimky nedělám !!! ani to nezkoušejte !!!)

větší rozbor vztahu - spadá do placených služeb

výhry

konkrétní data, místa a časy

početí  a údaje o pohlaví

smrt

zdraví (za prvé nejsem lékař a toto mi nepřísluší a za druhé ,klienti/tky na případné  negativní odpovědi nejsou připraveni a odpověď jim spíše ublíží než pomůže)

na jiné osoby (pokud tyto osoby nesouvisí přímo s otázkou) 

otázky bez jména, jen s přezdívkou  

a osobám mladším 15 let