Vítám Vás na svých stránkách.

Jmenuji se Ili Višňovská  a výkladu karet se věnuji již asi 15 let.

 

Velice často se lidé ptají, jak jsem k tomu vlastně přišla. Musím se smát, protože sama nevím úplně přesně. přivedly mě k tomu před mnoha lety mé vize, snad zvláštně prorocké sny a vidění.  

 

A po pravdě, tyto zážitky nebyly vůbec příjemné, ale vedly mě  k tomu, že jsem  o všem, co se  ,,mi děje" chtěla vědět více.

 

A tak jsem se postupně začala zabývat všemi možnými naukami, přečetla hromady knih, navštívila spoustu seminářů a kurzů. (např.Reiki, Kundalini reiki , Shamballa, numerologie, automatická kresba a jiné ).

To vše mi pak přivedlo k tomu zjištění, že nejblíže  je mi tarot a karty vůbec. Být vykladačkou tarotu, to je ale neustálé studium, stále se mohu  zdokonalovat, studovat  nové podobné obory, abych Vám  pak mohla poskytnout co nejpřenější a nejucelenější informace.  Je to o stálém vývoji a celoživotním studiu, o rozvoji sama sebe. Stále a stále sbírám  zkušenosti.  A  výklad karet, každý, je proměnlivý, jiný,  živý, nedá se naučit nazpaměť.

 

Proto jsou  mé výklady  nejspíše jiné, protože je vykládám po svém, tak jak mi to přichází.  A neptejte se mě jak, protože racionálně to vysvětlit prostě nelze. I  já se stále učím a vzdělávám, musím stále  sbírat zkušenosti.

Ke svým výkladům  ve své pracovně ( říkám jí  ,, mé čarodějné doupě" ) používám  mnoho technik,  nejlépe je kombinuji všechny dohromady,  protože např. bez energeticky očištěného prostoru by to nešlo,  takže energetické systémy ( chrání jak mě, tak i Vás) jsou nezbytností.

 

Pomocí karet se snažím ukázat Vám všechno to, co toužíte vědět.  Mohu Vám pomoci dozvědět se něco více o sobě, mohou Vám ukázat správnou cestu, ale je jen a jen na Vás, kterou z cest si vyberete. 

Doufám, že naleznete co hledáte a budete se sem rádi vracet.

Do dnešního dne jsem absolvovala tyto kurzy anebo jsem byla zavěcena do těchto alternativních metod. 

Reiki I.

Reiki II.

Automatická kresba

Shamballa 1024    1-3

Reiki – Diamant,  Krystal,  DNA, porodní, prostorová, minulé životy

Kundalini reiki

Komunikační dovednosti  a práce s informacemi  teorie a praxe

Dítě v nás 

Znovuzrození

 Rodové linie

Své znalosti se snažím stále rozšiřovat, abych Vám mohla nabídnout komplexní služby.

Těším se na vaši návštěvu

S láskou a úctou 

Ili