Velice často se lidé ptají, jak jsem k tomu přišla?

Musím se smát, protože sama nevím  úplně přesně. Přivedly mě k tomu  z počátku  před mnoha lety mé vize,  snad zvláštně prorocké sny a vidění.

A po pravdě, tyto zážitky nebyly vůbec příjemné, ale vedly mě  k tomu, že jsem  o všem, co se  ,,mi děje" chtěla vědět více.

A tak jsem se postupně začala zabývat všemi možnými naukami, přečetla hromady knih, navštívila spoustu seminářů a kurzů. (např.Reiki, Kundalini reiki , Shamballa, numerologie, automatická kresba a jiné ).

To vše mi pak přivedlo k tomu zjištění, že nejblíže  je mi tarot a karty vůbec. Být vykladačkou tarotu, to je ale neustálé studium, stále se mohu  zdokonalovat, studovat  nové podobné obory, abych Vám  pak mohla poskytnout co nejpřenější a nejucelenější informace.  Je to o stálém vývoji a celoživotním studiu, o rozvoji sama sebe. Stále a stále sbírám  zkušenosti.  A  výklad karet, každý, je proměnlivý, jiný,  živý, nedá se naučit nazpaměť.

Proto jsou  mé výklady  nejspíše jiné, protože je vykládám po svém, tak jak mi to přichází.  A neptejte se mě jak, protože racionálně to vysvětlit prostě nelze. I  já se stále učím a vzdělávám, musím stále  sbírat zkušenosti.

Ke svým výkladům  ve své pracovně ( říkám jí  ,, mé čarodějné doupě" ) používám  mnoho technik,  nejlépe je kombinuji všechny dohromady,  protože např. bez energeticky očištěného prostoru by to nešlo,  takže energetické systémy ( chrání jak mě, tak i Vás) jsou nezbytností.

Pomocí karet se snažím ukázat Vám všechno to, co toužíte vědět.  Mohu Vám pomoci dozvědět se něco více o sobě, mohou Vám ukázat správnou cestu, ale je jen a jen na Vás, kterou z cest si vyberete. 

Doufám, že naleznete co hledáte a budete se sem rádi vracet.  

 

Do dnešního dne jsem absolvovala tyto kurzy anebo byla zasvěcena do těchto altrnativních metod. 

06/2006          Komunikační dovednosti  a práce s informacemi  teorie

06/2006          Komunikační dovednosti  a práce s informacemi  praxe

06/2006          Marketingové a manažerské dovednosti  

4/2008            Reiki I.

7/2008            Reiki II.

10/2012          Automatická kresba

3/2017            Shamballa 1024    1-3

8/2017            Reiki – Diamant,  Krystal,  DNA,

                                      porodní trauma,  prostorová,

                                      minulé životy

9/2017            Kundalini reiki

 

Své znalosti se snažím stále rozšiřovat, abych Vám mohla nabídnout komplexní služby.

 

Těším se na Vaši návštěvu  Ilona Višňovská