OBCHODNÍ PODMÍNKY

Vítám Vás v mém  kouzelném světě, u kartářky Ili,  kde je vše vytvořeno speciálně pro vás. 

Kromě výkladu karet,  pro vás  mám v pracovně (mém čarovném doupátku) připraveno  plno rad a potřeb  pro vaši magickou práci. Většinou vše ručně vyrobené, včetně krásných svíček, bylinných směsí, rituálních a vonných olejů, šperků, vše pro oltář, posvátná kouzla a rituální soupravy, určitě najdete něco magického, co vám pomůže při vaší esoterické práci nebo jen  pro potěšení sebe a svého posvátného prostoru.

Vše je láskyplně vyráběné,  mystické dárky pro čarodějky jsou plné posvátné, pozitivní energie! 

Většina věcí, které u mě najdete, každá formulace, namíchání ingrediencí,  je z mé vlastní  knihy stínů. 

ODMÍTNUTÍ ODPOVĚDNOSTI

Kartářka Ili nezaručuje výsledek žádného rituálu nebo kouzla s použitím mých produktů a služeb. Pamatujte, že to je váš záměr, který způsobí to kouzlo. Mé výrobky jsou pouze pomůckou ve vaší duchovní práci a nabízím je  pouze jako zábavní kuriozity.

Uvědomte si, že v této říši spiritualismu Vám dávám k dispozici své zkušenosti, troufám si říci, že  od originální čarodějnice. A jsem ráda,  že se vámi mohu podělit o tuto cestu.

Mé výrobky jsou určené pouze jako duchovní produkty a kuriozity. 

Neučiním žádné záruky, že tyto položky budou pro vás fungovat. Nejsem zodpovědná za výsledek jakékoli duchovní praxe nebo použití některého z mých produktů. Mé výrobky nenahrazují žádnou fyzickou, duševní nebo právní pomoc. Slouží  pouze jako zábava a kuriozita.

Mé výrobky a služby  jsou navrženy pro použití těmi, kteří rozumí tomu, jak kouzlo funguje.

Kartářka Ili nezaručuje výsledek jakéhokoli kouzla nebo rituálu. Mé magické oběti jsou vytvořeny pouze proto, aby vám pomohly ve vašich duchovních činnostech.

A nic se nesmí považovat za  lékařskou radu.

Je vaší zodpovědností používat tyto výrobky se stejnou přiměřenou péčí a opatrností, jako jakýkoli jiný produkt, který používáte. 

Nejsem zdravotní poradce ani netvrdím, že použitím mých produktů bude váš život výrazně vylepšen nebo změněn.

Prodávající / výrobce neodpovídá za zneužití a kartářka Ili nenese odpovědnost za případná zranění, škody nebo ztráty vzniklé v důsledku  používání.

Proto, při jakémkoliv objednání mých služeb, jak telefonicky, či osobně, či  online znamená tato transakce přijetí tohoto prohlášení a zbavuje kartářku Ili (Ilonu Višňovskou), veškeré odpovědnosti a případných odpovědností a nároků z nich vyplývajících.

 Vždy se vám dostane návodu na to , jak použít magické svíčky, oleje, soupravy a další magické výrobky, které vám pomohou při Vaší  magické praxi. 

Neposkytuji pokyny ani podrobné informace o svých produktech, protože  důvodně předpokládám, že pokud máte zájem o položku, víte, co to je a jak ji používat. 

Nemohu dát ani nabídnout konkrétní pokyny pro položky, protože nevím, jaké jsou vaše cíle nebo postupy, a existuje několik způsobů, jak používat magické předměty. 

NEPOSKYTUJI klientům „kouzla“. Použijte prosím svou vlastní kreativitu, výzkum, tradice, intuici, abyste tyto položky používali co nejlépe pro vás. 

Podle požadavků našeho právního systému jsem povinna uvést, že veškeré mé služby, rituální kouzla  mají charakter pouze  jako kuriozita, nabízená pouze pro účely zábavy v rámci služeb osobního charakteru. 

Neučiním žádné  záruky za poskytnutí jakýchkoli konkrétních schopností nebo výsledků pomocí mých produktů a  konzultací. 

Za veškeré použití mých služeb a produktů odpovídá kupující. 

Nepřebírám žádnou odpovědnost za použití nebo zneužití mých služeb a produktů.

S láskou a úctou

Ili

Všechna práva vyhrazena.