TERAPIE stránky se stále ještě připravují, prosím o trpělivost

ENERGETICKÁ TERAPIE/KONZULTACE

Dnešní náročná doba si žádá, aby o sebe lidé pečovali, aby pokud možno harmonizovali nejen své tělo, ale i duši, mysl,  protože jen tak se mohou  cítit dobře, být v pohodě a žít radostný život.   

K harmonizaci nám mohou pomoci i energetické  terapie, kdy dochází k čištění energetických blokád, kdy se harmonizuje tělo, dochází k rovnováze energií v těle, odstraňují se bolesti, stres. Energetická léčba pomáhá pročistit   tělo,  pracuje s emocemi, s naším vnitřním naprogramováním. Při této terapii se aktivují přirozené samoléčící schopnosti těla.

Při své práci, kdy mým hlavním "TOP" oborem je výklad tarotových karet, využívám všech svých znalostí a  ke svým výkladům  ve své pracovně ( říkám jí  ,, mé čarodějné doupě" ) používám  mnoho technik,  nejlépe je kombinuji všechny dohromady,  protože např. bez energeticky očištěného prostoru by to nešlo,  takže energetické systémy ( chrání jak mě, tak i Vás) jsou nezbytností.  Pracuji s nimi.

Na Vaše požádání   mám v nabídce svých služeb také energetickou terapii, která je kombinovaná s konzultací.

Každé terapii nejprve  předchází konzultace, protože potřebuji zjistit,  jaká oblast potřebuje nejvíce harmonizovat. Každé sezení, či konzultace je tak  přizpůsobeno  Vašim aktuálním potřebám.

Terapii je možné provést  i na dálku, kdy je počáteční konzultace vedena po telefonu. Práce s energií na dálku, zrovna tak jako výklady karet, je stejně účinná, jako při osobní návštěvě, i když se může zdát, že chybí osobní kontakt.

Já osobně si myslím, že je terapie na dálku dokonce pro klienta  vhodnější, protože  je v prostředí,  kde se mu líbí, kde to zná, kde se cítí dobře a dochází tak k lepšímu uvolnění. Někdy má klient problém  se v pracovně  pořádně uvolnit. Na terapii to vliv nemá, ale prožitek  klienta může být menší než v klidném domácím prostředí.

Délka každé terapie je  individuální a to vždy, protože záleží na vašem aktuálním stavu. Většinou je to od 20 - do 40 minut/ terapie, může být i delší.

Pro očekávaný efekt terapie je ale potřeba  jak energetická práce  terapeuta, tak   i Vaše vlastní  úsilí a práce na sobě. Protože si musíte uvědomit, že TO,  proč vlastně člověk terapii podstupuje, je výsledkem toho, že jste  NĚCO  v životě přehlíželi, ignorovali  nebo dělali pořád špatně.  A měla by zde  být ochota něco  změnit, aby se vše mohlo ustálit, zharmonizovat, a aby to mělo i trvalou  hodnotu. Jinak se mohou potíže po čase objevit znova.  

Terapeut Vás může nasměrovat, být pomocníkem na vaší cestě ke změně, ale  zbytek je už jen na Vás.

Terapie je tedy vhodná pouze pro ty z Vás, kteří  jste ochotni něco pro sebe udělat a nečekat až něco nějak jako samo. SAMO to nepřijde! Neslibuji zázrak, nabízím pomoc.  

Pokud tedy máte zájem  o energetickou terapii, pak se můžete

objednat na telefonu 774 949 959 nebo na e-mailu: tarot.ili@seznam.cz   a  domluvit si termín konzultace a terapie. Zde získáte i více informací k tématu a k ceně.

Cena této služby dohodou. 

 

 


  


Kontakt

KARTÁŘKA ILI - VÝKLAD TAROTOVÝCH KARET

VEJPRNICKÁ 56, PLZEŇ
PAVILON Č.5 - POSLEDNÍ PATRO
přímo v budově je i POLICIE ČR
stačí se tedy držet směrovek k Policii
(tramvaj č.2 směr Skvrňany - zastávka Školy Vejprnická)

telefon: 774 949 959

PRACOVNÍ DOBA:
PO - PÁ 9.00 - 18.00
NUTNO OBJEDNAT

MIMO PRACOVNÍ DOBU JEN DLE DOHODY

BANKOVNÍ SPOJENÍ
účet č. 278996893/0300