ANDĚLSKÉ KARTY

Andělské karty jsou pro  mě velice zajímavou volbou, protože mezi nimi nenajdte žádné negativné karty. Je to z toho důvodu, že andělé k nám hovoří s moudrostí a láskou. 

Většinu z nás život přivede do situací, se kterými si nevíme rady, je to pro nás určitá  křižovatka života, potřebujeme  učinit  závažné rozhodnutí a potřebujeme radu. Očekáváme takovou, která nám v dané situaci ulehčí. Stává se, že někdy jedno jediné rozhodnutí, které je špatné, ovlivní celý zbytek života.   

Já, pokud  se ocitnu na takové křižovatce,  osobně  používám ANDĚLSKÉ KARTY od Doreen Virtue. Jsou krásné.

Tyto karty  ukazují, na kterou část života,  na kterou oblast se máme soustředit, na co se máme zaměřit. Karty slouží k tomu, abyste se mohli naladit a komunikovat se svými anděly.

Tím od nich můžete získat potřebné rady na všechny otázky. Karty dokáží odpovědět na všechny oblasti, které vás zajímají, od zdraví,  zaměstnání, rodiny, vztahů, jak milostných tak  přátelských i rodinných. Dokáží Vás   ale obohat  i jen například v otázkách osobního růstu.

Rozhodně doporučuji si takovou sadu pořídit, protože se rady od andělů naučíte krásně aplikovat na  všechny oblasti vašeho života.

Dlouho jsem váhala zda, mám andělský výklad  vůbec zařadit mezi své služby, protože  lidé si neuvědomují, že  se andělská věštba, výklad - dotýká ale pouze duše, že to není klasický rozklad karet na vývoj nějaké události.

Neukáže vám to, co tarotové karty.

Andělské karty opravdu vypovídají  na duchovní úrovni.

Andělé Vám tedy sdělí svá poselství a přesně jen a jen to, na co se máte zaměřit  i když tento problém třeba zrovna vůbec neřešíte.

Co tedy od takového  výkladu  či terapie očekávat?

Sděluji vlivy minulé, současné a budoucí , včetně jasného poselství, které je určeno přímo Vám. 

(OPAKUJI NENÍ TO KLASICKÝ VÝKLAD KARET-ať pak  nejste zklamaní)

TUTO SLUŽBU NABÍZÍM  ZA  250 ,- Kč

 

 


Kontakt

KARTÁŘKA ILI - VÝKLAD TAROTOVÝCH KARET

VEJPRNICKÁ 56, PLZEŇ
PAVILON Č.5 - POSLEDNÍ PATRO
přímo v budově je i POLICIE ČR
stačí se tedy držet směrovek k Policii
(tramvaj č.2 směr Skvrňany - zastávka Školy Vejprnická)

telefon: 774 949 959

PRACOVNÍ DOBA:
PO - PÁ 9.00 - 18.00
NUTNO OBJEDNAT

MIMO PRACOVNÍ DOBU JEN DLE DOHODY

BANKOVNÍ SPOJENÍ
účet č. 278996893/0300