VĚŠTBA NA VEČÍRCÍCH

Nabízím možnost výkladu karet na firemních večírcích pro vaše zaměstnance k různým příležitostem, jako jsou VÁNOČNÍ VEČÍRKY, MIKULÁŠSKÁ, VÝROČNÍ VEČÍRKY FIREM aj.  

Je to velmi netradiční, ale velice žádaná služba. 

Mé zkušenosti jsou v tomto ohledu velmi  dobré, protože někteří  "ochutnají" věštění poprvé v životě. A je to pro ně většinou velký zážitek. 

Tato služba se hodí zejména pro ženský kolektiv.

POKUD JDE O VÁNOČNÍ VEČÍRKY - je nutné službu objednat včas a s předstihem, protože v tomto čase jsem velmi vytížená a  zájem je veliký. 

JAK SLUŽBA PROBÍHÁ ?

Pro objednání služby zavolejte  na telefonní číslo:  774 949 959 a domluvíme místo a termín konání večírku.

Potřebuji znát jen pro jakou společnot se večírek uskutečňuje  a na místě je pak potřeba jen připravit   prostor, který by měl být tichý, nejlépe nějak oddělený od ostatního dění, aby bylo zachováno soukromí. Měl by zde být stůl a dvě židle.  Další pomůcky (jako je ubrus, svíčky, amulety a další výzdoba), které jsou potřeba si donesu sama.

CENA ZA SLUŽBU 

od 3.500,-  dle časové náročnosti a místa konání večírku. Na ceně  se vždy domlouváme předem a  platba probíhá předem na základě vystavené faktury před počátkem akce.   (pokud se večírek koná v Plzni a jejím blízkém okolí, cena se pohybuje  v rozmezí většinou  3.500,- až 4.000,- dle času, po který se hostům věnuji). 

Jinak si k ceně účtuji ještě cestovné tam a zpět, podle vzdálenosti cca  10 kč/1 km .