AKCE KLATOVY - U TADEASE 

Využila jsem možnosti připravit pro vás  tematická 

ČAROVNÁ ODPOLEDNE  

v krásném a novém prostředí 

U  TADEASE 

v KLATOVECH 

Plánická 171 

POJĎTE TO VYZKOUŠET, MOC RÁDA VÁS RITUÁLEM  PROVEDU


Každý měsíc vás pozvu na jedno čarovné  odpoledne,  kde pocítíte sílu ženské energie,  společné sdílení v kruhu žen a společný rituál.  

A hlavně - milé ženy - všechny, co teď čtete tyto řádky a třeba si jen v koutku duše říkáte, to by mohlo být zajímavé, tak všechny moc dobře víte, že je ve vás ukrytá ještě jedna žena, ta čarodějka, ta co je vaší součástí od počátku věků, ta která vám může být dobrou a moudrou rádkyní, ale je dobré  jí dovolit se projevit  a být vaší součástí.

Proto mi bude velkou ctí, moci být po dobu semináře vaší průvodkyní.

A nyní již můžete vybírat z možností:MAGICKÉ ČAROVNÉ ODPOLEDNE
S RITUÁLEM
aneb MAGIE SVÍCÍ V PRAXI

KDY: 21. leden 2023 

 od 14:00 do cca 17:00

KDE: Klatovy, Plánická 171

U TADEASE
cena 750,- Kč / osoba

v ceně malé pohoštění a všechny potřebné pomůcky

(na akci možnost nákupu ezoterického zboží )

ZAJÍMÁ VÁS MAGIE A ESOTERIKA?
Provedu Vás základním rituálem.

Pokud dnes lidé hovoří o čarování nebo magii, většinou tím mají na mysli právě magii svíčkovou. Svíčkové rituály patří nerozlučně k základním magickým rituálům na celém světě.

A nebojte se, důležité je vědět, že magie není nic jiného než práce s energií, a tak není třeba se jí bát. Jde jen o to ji správně nasměrovat.

CO MŮŽETE OČEKÁVAT ?  Že se dozvíte, jak nejsnadněji a nejúčinněji poslat přání vesmíru. Vše potřebné k tomu, abyste po semináři dokázali již samostatně praktikovat základní svíčkovou magii.

CO K TOMU POTŘEBUJETE A CO JE DŮLEŽITÉ?   VÍRA V SEBE! Jak se říká, žádný učený z nebe nespadl, a tak i zde, při svíčkovém rituálu to chce trochu trpělivosti, trochu přípravy a víry v sebe, že máte tu moc a energii, která Vám dovoluje s její pomocí měnit svůj život k lepšímu.

POJĎTE TO VYZKOUŠET!  Opravdu stačí mít jen otevřenou mysl a přijmout tu skutečnost, že v Universu je mnoho sil, které nám jsou a mohou být prospěšné.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Akce proběhne ve velmi komorním duchu - pouze 10 míst!

PLATBA:

Rezervace je platná až po uhrazení zálohy !

Nevratnou zálohu 400,- Kč ( na pokrytí nákladů na prostor a organizaci semináře) je třeba zaplatit nejpozději do 3 dnů od přihlášení, jinak je přihláška neplatná.

Doplatek 350,- Kč buď v hotovosti na místě (možnost platit kartou) , nebo připsáním na účet nejpozději však do 19.1.2023   V případě zrušení z mé strany, bude záloha vrácena. V případě zrušení z vaší strany je nevratná, ale může být převedena na náhradnici.

Veškeré platby probíhají přes níže uvedené bankovní spojení:    Číslo účtu: 278996893/0300 u ČSOB

variabilní symbol: 21012023     Do poznámky: KLATOVY a jméno účastníka

Na tuto akci se přihlašujte buď telefonicky na 774 949 959   nebo na email: tarot.ili@seznam.cz

Akce se uskuteční při minimálním počtu 5 osob.

Pro každého je připraven tematický dárek.

MEDITAČNÍ  RITUÁL 

S DRAKEM

KDY: 18. února 2023

od 14:00 do cca 17:00

KDE: Klatovy, Plánická 171

U TADEASE

cena 750,- Kč / osoba

v ceně malé pohoštění a všechny potřebné pomůcky
(na akci možnost nákupu ezoterického zboží )


DRACI 

jsou součástí naší kultury a našeho vědomí už od nepaměti.

Symbolizují rozpínavost, úspěch, slávu, příznivý osud a štěstí na všech frontách.

Draci velmi často hlídají duchovní portály, posvátná místa a přírodní chrámy, hrady a silová energetická místa v přírodě.

Z duchovního pohledu jsou DRACI - STRÁŽCI, kteří pomáhají rozšiřovat úroveň našeho vědomí a zvýšit naše osobní vibrace a mohou se stát našimi průvodci a rádci.

Mohou s námi komunikovat telepaticky a duchovní energie draků vždy ví, jak s konkrétní bytostí komunikovat.

POJĎTE TO TEDY VYZKOUŠET!

Během rituálu s meditací se spojíte se svým drakem, můžete obdržet pro vás důležité informace, můžete ho požádat o radu.     Může přijít znamení.

Zážitek může být o to více intenzivní, neboť bude probíhat v uzavřeném kruhu žen, kdy již v dávných dobách bylo známo, že ženský kruh je bezpečné prostředí, ve kterém si skupina žen poskytuje vzájemnou podporu.

Většinou ženy v této skupině načerpají energii a chuť do dalších změn ve svém životě. Je tam obrovská důvěra a témata mohou jít opravdu do hloubky.

Ženské skupiny jsou velmi léčivé a podporující.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Akce proběhne ve velmi komorním duchu - pouze 10 míst!

PLATBA:

Rezervace je platná až po uhrazení zálohy !

Nevratnou zálohu 400,- Kč ( na pokrytí nákladů na prostor a organizaci semináře) je třeba zaplatit nejpozději do 3 dnů od přihlášení, jinak je přihláška neplatná.

Doplatek 350,- Kč buď v hotovosti na místě (možnost platit kartou) , nebo připsáním na účet nejpozději však do 16.2.2023. V případě zrušení z mé strany, bude záloha vrácena. V případě zrušení z vaší strany je nevratná, ale může být převedena na náhradnici.

Veškeré platby probíhají přes níže uvedené bankovní spojení:    Číslo účtu: 278996893/0300 u ČSOB

variabilní symbol: 18022023            Do poznámky: KLATOVY a jméno účastníka

Na tuto akci se přihlašujte buď telefonicky na 774 949 959 nebo na email: tarot.ili@seznam.cz

Akce se uskuteční při minimálním počtu 5 osob.