Vítám Vás na svých stránkách.

Jmenuji se Ili Višňovská a výkladu karet se věnuji již asi 20 let.

Velice často se lidé ptají, jak jsem k tomu vlastně přišla. Musím se smát, protože sama nevím úplně přesně. Přivedly mě k tomu před mnoha lety mé vize, snad zvláštně prorocké sny a vidění.

A po pravdě, tyto zážitky nebyly vůbec příjemné, ale vedly mě k tomu, že jsem o všem, co se ,,mi děje" chtěla vědět více.

A tak jsem se postupně začala zabývat všemi možnými naukami, přečetla hromady knih, navštívila spoustu seminářů a kurzů. 

To vše mi pak přivedlo k tomu zjištění, že nejblíže je mi tarot a karty vůbec.

 Být vykladačkou tarotu, to je ale neustálé studium, stále se mohu zdokonalovat, studovat nové podobné obory, abych Vám pak mohla poskytnout co nejpřesnější a nejucelenější informace. Je to o stálém vývoji a celoživotním studiu, o rozvoji sama sebe. Stále a stále sbírám zkušenosti. A výklad karet, každý, je proměnlivý, jiný, živý, nedá se naučit nazpaměť.

Proto jsou mé výklady nejspíše jiné, protože je vykládám po svém, tak jak mi to přichází. 

 A neptejte se mě jak, protože racionálně to vysvětlit prostě nelze. I já se stále učím a vzdělávám, musím stále sbírat zkušenosti.

Ke svým výkladům ve své pracovně ( říkám jí ,, mé čarodějné doupě" ) používám mnoho technik, nejlépe je kombinuji všechny dohromady, protože např. bez energeticky očištěného prostoru by to nešlo, takže energetické systémy ( chrání jak mě, tak i Vás) jsou nezbytností.

Pomocí karet se snažím ukázat Vám všechno to, co toužíte vědět. Mohu Vám pomoci dozvědět se něco více o sobě, mohou Vám ukázat správnou cestu, ale je jen a jen na Vás, kterou z cest si vyberete.

Doufám, že naleznete co hledáte a budete se sem rádi vracet.