OSOBNÍ KONZULTACE / VÝKLAD KARET

osobní konzultace je možná v době od 9.00 do 18.00 hodin   - nutno objednat

Cena za hodinu je jednotná, bez rozdílu vybraného druhu konzultace a s možností kombinace více forem v průběhu jednoho sezení. V ceně sezení je zahrnuto i drobné občerstvení (káva, čaj, apod.)

OSOBNÍ KONZULTACE

do 30 minut                   500,- Kč  - nutno nahlásit předem

( pokud se objednáte na tuto službu,  není možné ji protáhnout,  na konzultaci máte opravdu jen 30 minut. Prodloužení je možné jen, pokud to časové možnosti dovolí !!!)   

za 60 minut                    800,- Kč

za 90 minut                  1.000,- Kč   

Hodinová konzultace je většinou postačující. Na každého klienta si rezervuji 90 minut času. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pokud by někdo potřeboval  dvouhodinovou konzultaci, pak je nutné to nahlásit předem nebo se uskuteční pouze, pokud to časové možnosti dovolí.    Cena této konzultace je pak  1.500,- Kč

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DÁRKOVÉ POUKÁZKY na 60 minut konzultace 

Cena: 800,- Kč                   Vhodný dárek pro vaše blízké.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UPOZORNĚNÍ!

Jestliže na domluvenou konzultaci nemůžete přijít, což chápu, může se to stát, je od Vás ohleduplné, když  mi to nejpozději den předem dáte vědět.

V případě , kdy se nedostavíte bez omluvy vůbec, pak zašlu údaje k zaplacení této schůzky plnou částkou, jako kdyby proběhla.  Posuzuji ovšem vždy jednotlivě a dle situace! 

Pokud se z objednané konzultace neomluvíte a nepřijdete, můžete nový termín dostat, až když předem uhradíte ten neomluvený a plus nový termín.


VÝKLAD KARET PO TELEFONU

30 minut             400,- Kč 

(30-ti minutové jsou postačující)!

při delších konzultacích se cena navyšuje

NUTNO VŽDY OBJEDNAT !

A platí prosím přesná doba konzultace. 

Pokud je termín např. ve 14:00,  tak  tím myslím ve 14:00 a ne až ve 14:15 nebo ve  14:30!!! Protože  většinou má již další termín někdo jiný anebo mám já jiný program! Konzultace se pak neuskuteční , nebo je kratší a platba propadá nebo je použita v plné výši i na kratší konzultaci!!!

Při této konzultaci Vám mohu odpovědět na konkrétní problém, konkrétní situaci, pokud se rozhodujete a nevíte například, jaké máte možnosti, nebo na jakou životní oblast se zaměřit, během dalšího cca půl roku.

Vždy pár vět k otázce tak, jak mi odpovědi přijdou.

NEJDE o všeobecné otázky typu - co mě čeká příští rok apod.

UPOZORNĚNÍ!

Veškeré konzultace, které jsou poskytované po telefonu se uskuteční až po připsané platbě na účet, která tímto slouží jako záloha za službu.  Nemohu již dělat výjimky.

Jestliže domluvenou konzultaci nemůžete uskutečnit, což chápu, může se to stát, je od Vás ohleduplné, když mi to nejpozději den předem dáte vědět.  

V případě , kdy mi konzultaci zrušíte v den jejího konání, nebo nebudete v domluveném termínu k dispozici, nebudete reagovat, tak  platba propadá, jakoby se konzultace uskutečnila.  Posuzuji ovšem vždy jednotlivě a dle situace!

ALE!!! Opravdu nebudu a nemohu, stále dokola dávat druhý a třetí náhradní termín jen proto, že jste zapomněli. 

Tímto se omlouvám všem, co platí vždy řádně a včas, vážím si toho, ale jsem nucena udělat toto opatření bez výjimek.

Děkuji všem za pochopení.

platba předem na účet: 278996893/0300

VÝKLAD KARET PO E-MAILU


MINI S.O.S. PORADNA  (pouze pár vět k otázce )    300,- Kč

jedna konkrétní otázka, NELZE ŘEŠIT PODROBNĚ VZTAHY !!!

odpověď - OPRAVDU JEN PÁR VĚT K TÉMATU


Výklady zasílám cca od 3 do 5-ti pracovních dní dle časových možností od připsání platby na účet .


TAROTOVÝ HOROSKOP

NA ROK ... opět až před koncem roku   

Info pro rok 2024

Výklad bude tvořen tedy těmito oblastmi:

Obsahově bude podobný minulým letům, ale s mírnou obměnou, kdy zohledním témata, která vás zajímají při konzultacích, a o které si píšete.

1/VAŠE OSOBNÍ ROČNÍ VIBRACE -NUMEROLOGICKY, kdy tato část vám asi vyhovuje všem nejvíce, protože na ní jsou největší ohlasy.

K tématu NUMEROLOGIE !!!!- vaše roční vibrace !!! POZOR!!! Vy co máte z minulého roku, Vám se opět jen upraví další vibrační číslice, vibrace nejde načítat pokaždé jinak, ju.

2/POZITIVA a NEGATIVA ROKU 2024, kdy tato téma Vám tentokrát budu předkládat uceleně v jednom bloku, protože se poslední dobou často stává, že to spolu velmi úzce souvisí. A to v tom duchu, že pozitivum je podmíněno nějakou činností, která bývá velmi často pro klienta právě překážkou a negativem a je třeba ho překonat.

3/VZTAHY myslete prosím na to, že to mohou být jak vztahy partnerské, tak milenecké, tak ale i kamarádské či rodinné. Nejde vždy jen o jeden typ vztahu! V tomto výkladu je to bráno obecně , většinou jakoby dohromady a NEBUDU ZOHLEDŇOVAT KONKRÉTNÍ VZTAH.

Zde to opravdu nejde, na konkrétní vztahy je možné si objednat vztahový rozbor, nebo lze vyřešit telefonickou konzultací nebo osobní návštěvou !!!!

4/KARIÉRU A KONDICI - ZDE POZOR, ZMĚNA ! Budu vykládat sólo v bloku pouze tehdy, pokud se o těchto tématech nebude hovořit již v pozitivech a negativech roku 2024 v úvodu.

Protože - opět - stává se velmi často, že se to vše děje jakoby dohromady. (to je ta probíhající "velmi hustá ,, transformace,, ) - kdy Vám k tomu všemu napíšu na počátku taroskopu plno informací, abyste ho dobře pochopili a vyznali se v něm.

5/ VY A VAŠE DUŠE V ROCE 2024 - vše co vám vaše duše bude chtít k tomuto období sdělit, co se máte naučit, co Vám bude chtít poradit.

Zde, toto téma, bude blok hlavně o práci na úrovni podvědomí.

PRO VÍCE INFORMACÍ SI PROSÍM NAPIŠTE na tarot.ili@seznam.cz 

A JÁ VÁM JE ZAŠLU NA EMAIL.  Děkuji za pochopení.     

-----------------------------------------------------------------

Toroskopy jsou vždy zpracované pro danou osobu, karty se tahají jen pro konkrétního člověka, na základě data narození a vypočítávají se karty roku atd.. 

(Je to velký rozklad karet, není to astrologické zpracování !)

Jde o to , že každoročně zpracovávám nově všechny aspekty karet s ohledem na rok, na jeho vibrace apod.

U všech karet, reaguji a upozorňuji klienty na všechny možnosti, radosti i úskalí, která je mohou potkat a dávám i radu karet, jak se v tom daném případě nejlépe zachovat.

Ale radu je vždy dobré chápat tak, že karty radí, tak, aby to pro klienta bylo nejlepší. Takže někdy i odchod od partnera či doporučení na změnu práce, může být ve finále výhoda, ale klient to nechce slyšet , brání se informaci a má z výkladu negativní pocit, pocit, že mu snad karty chtějí ublížit.

A to, že se to opakuje dvakrát za rok, někdy i vícekrát. Jednoduše třeba i proto, že máme sklony dělat stále stejné chybičky pořád dokola.

A dále, některé karty jsou si významově podobné a liší se třeba jen v pár maličkostech, v konkrétních situacích, ale to je vždy v textu vidět. Určitě nemůžete číst přímo v jednom osobním horoskopu dvakrát to samé, to by nešlo. A pokud se vám to tak zdá, doporučuji si přečíst opravdu pořádně.

Pokud ale zpracovávám výklady v rámci rodin, je jasné, že se některé situace budou shodovat, jste propojeni, ale aby měl někdo úplně shodné, to se nestává. Jen málokdy, ale opravdu málokdy se stane, že vyjdou stejné karty, ve stejném postavení. Je to ale výjimečně a spíše vzácné, nicméně se to může stát.

Uvědomte si, že osobní tarotový horoskop je prostě osobní. A není dobré ho dávat číst širokému okolí, všem kamarádkám apod. Lidé nejsou vždy jen dobří a taroskopu je možné zneužít. Proto je OSOBNÍ!  SMS také nedáváte číst všem, ne?

Jasně, že v rámci rodiny je to něco jiného, ale i přesto, nemusí všichni vědět vše.

Dále velmi důrazně doporučuji, aby si výklad karet objednával jen ten, kdo je opravdu schopen a připraven slyšet pravdu a někdy i nemilé věci. Protože život není jen růžový a já vždy čtu jen to, co vidím, nic nejde přikrášlit a číst záměrně jinak, abych náhodou někomu neublížila, to opravdu nejde.

Dále je prosím třeba brát to, co čtete v taroskopu, ne jako dogma, ale jako možnou cestu a vývoj toho co se stane, a právě proto je v taroskopu hodně moc rad, je vždy vidět, co se může stát, co vás bude ovlivňovat, co je dobré či špatné a na co si dát pozor.

Obsahuje výše zmíněné rady, jak situace například zmírnit, jak naopak upevnit atd.

Znovu tedy opakuji, že se velice často stává, že si klient myslí, že jako člověk nemůže dělat nic, že je vše jen věcí osudu, a že se proto musí podvolit všemu, co přijde. A to je velký omyl ! Takový výklad do budoucnosti nabízí člověku věci tak, jak by přišly, pokud by on sám zůstal pasivním pozorovatelem vlastního života.

Ve chvíli, kdy ale klient nějak sám aktivně zasáhne, pak se budoucnost mění. Výklad karet Vám vždy nechává možnost svobodné volby, nikdy neomezuje vaši svobodnou vůli. Máte volnost !

A aktivní zásah je možný opravdu v každém okamžiku.

VĚŠTBA NA VEČÍRCÍCH

Nabízím možnost výkladu karet na firemních večírcích pro vaše zaměstnance k různým příležitostem, jako jsou VÁNOČNÍ VEČÍRKY, MIKULÁŠSKÁ, VÝROČNÍ VEČÍRKY FIREM aj.

Je to velmi netradiční, ale velice žádaná služba.

Mé zkušenosti jsou v tomto ohledu velmi dobré, protože někteří "ochutnají" věštění poprvé v životě.

A je to pro ně většinou velký zážitek.

Tato služba se hodí zejména pro ženský kolektiv.

JAK SLUŽBA PROBÍHÁ ?

Pro objednání služby zavolejte na telefonní číslo: 774 949 959 a domluvíme místo a termín konání večírku.

Potřebuji znát jen pro jakou společnost se večírek uskutečňuje a na místě je pak potřeba jen připravit prostor, který by měl být tichý, nejlépe nějak oddělený od ostatního dění, aby bylo zachováno soukromí.

Měl by zde být stůl a dvě židle. Další pomůcky (jako je ubrus, svíčky, amulety a další výzdoba), které jsou potřeba si donesu sama.

CENA ZA SLUŽBU           od   5.000,-

dle časové náročnosti a místa konání večírku.

Na ceně se vždy domlouváme předem a platba na základě faktury předem na účet, nebo po dohodě na místě v hotovosti před počátkem akce.

Pokud se večírek koná v Plzni a jejím blízkém okolí, cena se pohybuje v rozmezí většinou  5.000,- až 5.500,-

Jinak si k ceně účtuji ještě cestovné tam a zpět, podle vzdálenosti

cca 10 Kč/1 km .