NOVÝ CENÍK - PLATNOST  OD 1.11.2021  

OSOBNÍ KONZULTACE VÝKLAD KARET

osobní konzultace je možná v době od 9.00 do 18.00 hodin   - nutno objednat

OSOBNÍ KONZULTACE

60 minut            800,- Kč

90 minut          1.000,- Kč   - DOPORUČUJI

Hodinová konzultace je většinou postačující. Na každého klienta si rezervuji 90 minut času. Pokud by někdo potřeboval delší konzultaci, pak je nutné to nahlásit předem anebo se uskuteční pouze, pokud to časové možnosti dovolí.  

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------SLEVA: 

Pokud přijdete s kamarádkou anebo si objednáte dva po sobě jdoucí termíny (můžete jít i obě najednou), pak zaplatíte celkem za oba výklady jen 1.200,- Kč  celkový čas max. 120 minut)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nabízím možnost předplatného služeb formou    DÁRKOVÉ POUKÁZKY.

Cena: 800,- Kč                   Vhodný dárek pro vaše blízké.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odlišná cena za výklad karet je na akcích, na výstavách a festivalech. Kdy se pohybuje zpravidla   cca 300,- Kč za 30 minut.


VÝKLAD KARET PO TELEFONU

30 minut             350,- Kč 

(30-ti minutové jsou postačující)!

při delších konzultacích se cena navyšuje

NUTNO VŽDY OBJEDNAT !

Při této konzultaci Vám mohu odpovědět na konkrétní problém, konkrétní situaci, pokud se rozhodujete a nevíte například, jaké máte možnosti, nebo na jakou životní oblast se zaměřit, během dalšího cca půl roku.

Vždy pár vět k otázce tak, jak mi odpovědi přijdou.

NEJDE o všeobecné otázky typu - co mě čeká příští rok apod.

UPOZORNĚNÍ!

Veškeré konzultace, které jsou poskytované po telefonu se uskuteční až po připsané platbě na účet nebo alespoň po zaslání potvrzení o platbě. Nemohu již dělat výjimky.

Tímto se omlouvám všem, co platí vždy řádně a včas, vážím si toho, ale jsem nucena udělat toto opatření bez výjimek.

Děkuji všem za pochopení.

platba předem na účet: 278996893/0300

VÝKLAD KARET PO E-MAILU


MINI PORADNA  (pouze pár vět k otázce )    250,- Kč

jedna konkrétní otázka, NELZE ŘEŠIT VZTAHY !!!

odpověď - OPRAVDU JEN PÁR VĚT K TÉMATU

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NÍŽE UVEDENÉ VÝKLADY - SLUŽBA POZASTAVENA 

Váš zájem o tyto služby překročil mé časové i silové možnosti, omlouvám se a děkuji za pochopení!

VELKÝ PARTNERSKÝ VÝKLAD  ( cca 4-5 stran A4)           

Jde o rozbor jednoho konkrétního vztahu. Kdy od karet můžete očekávat odpovědi, kde se nacházíte ve vztahu Vy, kde partner, jak se vnímáte s partnerem navzájem, jaké jsou city, jaké vlivy působí, a které budou působit. Dozvíte se o překážkách, dostane se Vám rady a výhled do budoucnosti.

Varianta i pro nezadané.

nebo MALÝ PARTNERSKÝ    ( cca 1-2 strany A4)          

Jde o krátký rozbor jednoho konkrétního vztahu.

Výklad není vhodný pro vztahy, které mají velké problémy, zde to chce větší rozbor, který by nastínil i možnosti řešení.

U vztahů lze řešit partnerské, přátelské, pracovní , rodinné.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PRACOVNÍ ROZKLAD     (cca 1-2 stran A4)              

Zobrazí se vývoj stávající práce, klady, zápory, vhodnost, jiné možnosti, nebo dle konkrétní otázky a problému.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Výklady zasílám cca od 3 do 5-ti pracovních dní dle časových možností od připsání platby na účet .


TAROTOVÝ HOROSKOP

 SLUŽBA POZASTAVENA

Váš zájem o tyto služby překročil mé časové i silové možnosti, omlouvám se a děkuji za pochopení!

 

NOVÉ ZPRACOVÁNÍ 2022

(cca 15 stran A4)         1.500,- Kč

Tarotový horoskop je velký výklad, určený přímo pro konkrétní osobu. Obsahově bude podobný minulému, jen to letos musím vzít z trochu více ženského hlediska, více se zaměřím na vnitřní ženu, bohyni a stíny v nás. Přesně tak, jak si žádá a bude žádat doba.

U mužů se pokusím mrknout na vnitřní stranu v rámci vyššího JÁ, ale je letos opravdu spíše určen pro ženy. Sorry - muži.

Vy v roce 2022 + numerologie !!! POZOR!!! Vy co máte z minulého roku, Vám se jen upraví další vibrační číslice, vibrace nejde načítat pokaždé jinak, ju.

Pozitiva roku 2022

Negativa roku 2022

Vztahy

Kariéra

Kondice a zdraví

Vaše lekce tohoto roku a Rada pro tento rok

(zde se právě bude hodně zobrazovat vaše vnitřní JÁ, vnitřní žena, stíny ďábla, vliv Bohyně. Věřím, že tato část bude opět příjemným zpestřením horoskopu.)

Toroskopy jsou vždy zpracované pro danou osobu, karty se tahají jen pro konkrétního člověka, na základě data narození a vypočítávají se karty roku atd.. (Je to velký rozklad karet, není to astrologické zpracování !)

Jde o to , že každoročně zpracovávám nově všechny aspekty karet s ohledem na rok, na jeho vibrace apod.

U všech karet, reaguji a upozorňuji klienty na všechny možnosti, radosti i úskalí, která je mohou potkat a dávám i radu karet, jak se v tom daném případě nejlépe zachovat.

Ale radu je vždy dobré chápat tak, že karty radí, tak, aby to pro klienta bylo nejlepší. Takže někdy i odchod od partnera či doporučení na změnu práce, může být ve finále výhoda, ale klient to nechce slyšet , brání se informaci a má z výkladu negativní pocit, pocit, že mu snad karty chtějí ublížit.

A to, že se to opakuje dvakrát za rok, někdy i vícekrát. Jednoduše třeba i proto, že máme sklony dělat stále stejné chybičky pořád dokola.

A dále, některé karty jsou si významově podobné a liší se třeba jen v pár maličkostech, v konkrétních situacích, ale to je vždy v textu vidět. Určitě nemůžete číst přímo v jednom osobním horoskopu dvakrát to samé, to by nešlo. A pokud se vám to tak zdá, doporučuji si přečíst opravdu pořádně.

Pokud ale zpracovávám výklady v rámci rodin, je jasné, že se některé situace budou shodovat, jste propojeni, ale aby měl někdo úplně shodné, to se nestává. Jen málokdy, ale opravdu málokdy se stane, že vyjdou stejné karty, ve stejném postavení. Je to ale výjimečně a spíše vzácné, nicméně se to může stát.

Uvědomte si, že osobní tarotový horoskop je prostě osobní. A není dobré ho dávat číst širokému okolí, všem kamarádkám apod. Lidé nejsou vždy jen dobří a taroskopu je možné zneužít. Proto je OSOBNÍ!  SMS také nedáváte číst všem, ne?

Jasně, že v rámci rodiny je to něco jiného, ale i přesto, nemusí všichni vědět vše.

Dále velmi důrazně doporučuji, aby si výklad karet objednával jen ten, kdo je opravdu schopen a připraven slyšet pravdu a někdy i nemilé věci. Protože život není jen růžový a já vždy čtu jen to, co vidím, nic nejde přikrášlit a číst záměrně jinak, abych náhodou někomu neublížila, to opravdu nejde.

Dále je prosím třeba brát to, co čtete v taroskopu, ne jako dogma, ale jako možnou cestu a vývoj toho co se stane, a právě proto je v taroskopu hodně moc rad, je vždy vidět, co se může stát, co vás bude ovlivňovat, co je dobré či špatné a na co si dát pozor.

Obsahuje výše zmíněné rady, jak situace například zmírnit, jak naopak upevnit atd.

Znovu tedy opakuji, že se velice často stává, že si klient myslí, že jako člověk nemůže dělat nic, že je vše jen věcí osudu, a že se proto musí podvolit všemu, co přijde. A to je velký omyl ! Takový výklad do budoucnosti nabízí člověku věci tak, jak by přišly, pokud by on sám zůstal pasivním pozorovatelem vlastního života.

Ve chvíli, kdy ale klient nějak sám aktivně zasáhne, pak se budoucnost mění. Výklad karet Vám vždy nechává možnost svobodné volby, nikdy neomezuje vaši svobodnou vůli. Máte volnost !

A aktivní zásah je možný opravdu v každém okamžiku.

VĚŠTBA NA VEČÍRCÍCH

Nabízím možnost výkladu karet na firemních večírcích pro vaše zaměstnance k různým příležitostem, jako jsou VÁNOČNÍ VEČÍRKY, MIKULÁŠSKÁ, VÝROČNÍ VEČÍRKY FIREM aj.

Je to velmi netradiční, ale velice žádaná služba.

Mé zkušenosti jsou v tomto ohledu velmi dobré, protože někteří "ochutnají" věštění poprvé v životě.

A je to pro ně většinou velký zážitek.

Tato služba se hodí zejména pro ženský kolektiv.

JAK SLUŽBA PROBÍHÁ ?

Pro objednání služby zavolejte na telefonní číslo: 774 949 959 a domluvíme místo a termín konání večírku.

Potřebuji znát jen pro jakou společnost se večírek uskutečňuje a na místě je pak potřeba jen připravit prostor, který by měl být tichý, nejlépe nějak oddělený od ostatního dění, aby bylo zachováno soukromí.

Měl by zde být stůl a dvě židle. Další pomůcky (jako je ubrus, svíčky, amulety a další výzdoba), které jsou potřeba si donesu sama.

CENA ZA SLUŽBU           od   5.000,-

dle časové náročnosti a místa konání večírku.

Na ceně se vždy domlouváme předem a platba na základě faktury předem na účet, nebo po dohodě na místě v hotovosti před počátkem akce.

Pokud se večírek koná v Plzni a jejím blízkém okolí, cena se pohybuje v rozmezí většinou  5.000,- až 5.500,-

Jinak si k ceně účtuji ještě cestovné tam a zpět, podle vzdálenosti

cca 10 Kč/1 km .