VÝKLAD KARET


Nezapomínejte prosím, že výklad karet a využití mých služeb je dobrovolné, a že věštba nemusí být vždy jen pozitivní.

Rovněž upozorňuji, že není vhodné po využití mých služeb navštěvovat další a další kartářky. Protože by to ve vás vyvolalo jen negativní zmatek, protože každá z nás má svůj systém a způsob prezentace rozkladu. Nedovoluji si hodnotit způsob práce někoho jiného, jak jsem psala, každý má svůj systém, ale pro klienty to není dobře. Cítím v tom obrovský problém.


NEŽ SE OBJEDNÁTE:

Než se objednáte na výklad karet, připravte si otázky, na které se chcete zeptat, protože tarot umí odpovědět na všechny otázky, ale musí být pečlivě položeny. Čím přesněji otázku formulujete, tím přesnější odpověď dostanete.

Nesmíme ale zapomínat na to, že i kartičky - kartomantie - mají svá "nepsaná pravidla" a ne vždy se jejich odpověď líbí a ne vždy karty také odpoví. Na některé věci karty nemohou odpovědět, nebot jde o karmickou věc nebo situaci, kdy si věci musíme na vlastní kůži prožít, zažít a poučit se z nich, abychom pochopili.

Takže rozklady, které zpracovávám jsou pro tady a teď.

Když není vývoj karmický, jak jsem psala výše, pak tedy Vše ostatní je určitý vývoj, který je pravděpodobný. Ale jen za předpokladu, že se nezmění myšlení, chování. To je pak již na Vás, na klientech, zda jste ochotni se změnit, postoj, myšlení, někdy i za cenu nepohodlí a pozitivně tím ovlivnit svůj život.

Berte to tak, že kartičky u mě pro vás budou hovořit a doporučovat, co dělat, jak si poradit v určitých situacích, a jaký tedy pravděpodobný vývoj vás čeká , pokud nebudete dělat nic.

Proto je také určité časové omezení pro rozklady, které zpracovávám. Abyste se mohli spolupodílet na své karmě.

Dále upozorňuji, že nikdy nevykládám karty:

NA JINÉ OSOBY

(protože nikdo nemá právo nahlížet do osudu jiných lidí bez jejich svolení a vědomí! Vždy musí souviset s vámi)

OSOBÁM MLADŠÍM 15 LET

VÝHRY

PŘESNÁ DATA, MÍSTA A ČASY - TO URČIT NELZE

SMRT

NA ZDRAVOTNÍ STAV

(protože nejsem odborník a tyto věci mě nepřísluší a nesmíte zapomínat, že karty nemusí ukázat odpověď, kterou by jste chtěli slyšet)

A dále si vyhrazuji právo neodpovídat na neetické dotazy!

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!

Je potřeba si uvědomit, že jsem kartářka, že NEJSEM ANI LÉKAŘ ani PSYCHOLOG, ani PSYCHIATR a veškeré mé výklady či rady, poskytuji pouze jako Váše empatická a diskrétní poradkyně, která vychází z ,,okultních věd"! Proto se zdravotními potížemi VŽDY navštivte prosím lékaře a zdravotnická zařízení!

Karty vykládám při osobní návštěvě, po telefonu (je nutno se nejprve domluvit na čase) nebo přes e-mail.

Na sezení se prosím vždy telefonicky objednejte na čísle 774 949 959 nebo na e-mailu tarot.ili@seznam.cz

Pokud telefon nezvedám nebo ho "vytípnu", vykládám, zavolám vám později nebo mi napište SMS . Pokud se budete objednávat formou SMS, tak prosím uveďte, kdy máte volno a já Vám v odpovědi navrhnu termíny, ze kterých si vyberete.

Objednávka je platná tehdy, když Vám ji osobně potvrdím!

Dodržujte prosím dobu, na kterou se objednáváte! Tím myslím nejen pozdní příchody, ale i to, abyste nechodili dřív, než jsme se dohodli.

UPOZORNĚNÍ:

Anonymy zásadně ignoruji, a proto se mi prosím pod každou SMS, každý e-mail podepište.

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY K VÝKLADŮM


Kolem výkladů karet panuje celá řada otázek, a tak jsem se rozhodla na ty nejčastěji pokládané odpovědět.


1. Za jakou dlouho mi výklad přijde na e-mail ?

Výklady zasílám do týdne, od připsání platby na účet. (pokud nenastane nějaká nepředvídatelná událost, která by tomu zabránila, o které bych vás ale vždy informovala)

2. Co vše potřebujete k rozkladu vědět?

K výkladu potřebuji vědět jméno a datum narození, u partnerských je dobré znát i data partnera. A dále ještě oblast, na kterou se chcete zeptat, pokud nemáte zájem jen o obecný rozklad bez otázek.

3. Na jaké období se výklad vykládá?

Většinou se vykládá na období cca jednoho roku, protože člověk ho svým jednáním ovlivní a pak by byl prostě již zavádějící a respektive k ničemu.

4. Jaká je pravděpodobnost, že se to splní a věci budou tak, jak jsou popsány?

Podle mých statistik, které si vedu, a které vycházejí ze zpětných vazeb klientů, je to asi 70 - 80 %.

5. Mohu ovlivnit svoji budoucnost?

Zcela jistě ano, svými činy. A karty mohou být nápomocny, při řešení potíží, mohou vám dát radu. Zbytek je na vás.

6. Jak často se mohu karet ptát?

Pokud se ptáte na pořád stejnou otázku, na stejné situace a osoby, tak není dobré se ptát častěji než jednou za tři měsíce. Nebo pokud nedojde ke změně. Musí se dát také prostor, aby se věci staly a udály.

7. Na co se nemám ptát?

Karty jednak neumí odpovídat na otázky typu ano/ne, takže je třeba položit otázku jinak. Vždy poradím. A rozhodně nevykládám na smrt a podobné jiné hodně vážné situace, protože si myslím, že tyto informace jsou pro člověka zbytečné a zatěžující. Maximálně mohu upozornit a varovat.

A nejde se ptát také na soukromí třetích osob.